Reiki

Reiki on üks vanimaid teadaolevaid Tiibetist pärit tervendamismeetodeid. Jaapani munk Dr Mikao Usui järgi nime saanud loomulik tervendamise süsteem on edasi levinud Reiki meistrite kaudu ning seda praktiseeritakse kogu maailmas. Reiki on universaalne eluenergia, mida reikiravija vahendab abivajajasse ning mida iga inimene võtab vastu vastavalt omaenese sisemisele tarkusele.  Reiki abil on võimalik tugevdada ja harmoniseerida immuunsüsteemi, eemaldada blokeeringuid, leevendada valu, toetada mistahes individuaalsete oskuste arengut ja eesmärkide saavutamist. Reikist on kasu füüsilisel, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil ning selle kasutusvõimalused on piiramatud.

Reiki seansist osavõtmiseks ei ole vaja mitte mingisugust ettevalmistust ning see sobib absoluutselt igale inimesele. Mõnikord kogeb inimene Reikis väga sügavate emotsioonide pinnaletulekut, kuid tunneb alati seansi lõppedes enneolematut kerguse tunnet ning vabanemist. Oma kogemusele toetudes võin väita, et iga inimene kogeb Reiki seansi ajal sügavat lõõgastust. See on teadlik aja võtmine oma vaimule ja kehale ning need, kes käivad Reikis regulaarselt on  suure tõenäosusega paremas tasakaalus, igakülgselt parema tervise juures ning suudavad kergemalt läbida ka kõige suuremaid elu poolt pakutavaid väljakutseid.

Kes pole kunagi Reikis käinud, küsivad mu käest sageli, et mida ma Reiki seansi ajal teen? Ma kanaldan universaalset valgust ja armastust läbi enda ja edastan sõnumeid vaimumaailmast, mis seansi ajal minuni jõuavad ning mis on inimese jaoks oluliseks pidepunktiks enesearengu teel. Minu abilisteks on kristallid, kivimid ning info loodusravi võimalustest, et toetada inimest parimal võimalikul moel. Selline lähenemine teeb klassikalisest Reiki seansist maagilise, alati erakordse kogemuse. Kui inimesel endal on küsimusi, aitan tal leida vastuseid tema enda seest. Vastused kõigile küsimustele on meis kõigis olemas. Mõnikord me lihtsalt vajame, et keegi aitaks meil need üles leida.

Reiki seansi kokkuleppimiseks palun võta minuga ühendust e-maili teel: kaire@inimesele.ee

Armastusega

Kaire Elhuveig

Maagilise Reiki Meister

 

 

Share Button