Lihtne söögipalve ja tänulikkus päästavad energeetilisest reostusest.

Olen kogenud, kuidas maitsevad mu tunded ehk kuidas suudan oma emotsioonide ja mõtetega mõjutada vee ja toidu energeetikat ning sellest tulenevalt nende maitset ja mõju kehale.

Näiteks on võimalik väga soolast vett oma mõtete ja emotsioonidega magusaks, karedat pehmeks ning sooja külmaks muuta. Võib maitsta tavalist kraanivett, seejärel sellele armastust ja positiivset energiat saata ning uuesti proovida. See on väga lihtne ja toimiv meetod vee ja toidu võnkesageduse tõstmiseks, mis tagab inimkehale suurema vastupidavuse.

Vanarahvatarkus aastatuhandete tagant ütleb, et halva tujuga ei tohi süüa teha, sest siis ei sisalda toit positiivset energiat ega vajalikku elujõudu. See on tõsi. Nii vesi kui toit on teabekandjad ning seetõttu alluvad vaimsetele mõjutustele. Meie keha hakkab halvas tujus koka poolt pakutava toidu tarbimise järel negatiivsest energiast puhastuma ja sellepärast tunneme ennast peale söömist väsinuna. Muidugi mõjutab ka see, kuidas ja kus on toorained kasvatatud, kuid mitte ainult. Ainuüksi ökopoe kraami tarbimisega ei ole me kaitstud kokkupuute eest energeetilise reostusega.

Mõnikord on ju tore söögitegemine kellegi teise hooleks jätta, kuid vaevalt me restoranis või kohvikus koka tuju kaardistama läheme. Sellises olukorras, kus keegi teine on toidu valmistanud või kasvatanud aitab lihtne nii öelda söögipalve, millega saame edastada toidule positiivset energiat ning muuta toidu meie kehale sobivaimaks energiaallikaks. Ka isegi juhul, kui kokk on heas tujus, ei pruugi tema võnkesagedus meie omaga sobida, millest annab märku keha üleminek puhastusrežiimile. Mida tundlikumad oleme ja mida suurem on vastuolu, seda kiiremini see juhtub. Energia jääb kas kinni luues blokeeringu ehk kõhukinnisuse või vastupidi, lahkub võimalikult ruttu tekitades kõhulahtisuse. Programmeerides tarbitava toidu enne sööma asumist enda poolt positiivsete emotsioonide ja taotlustega parimaks võimalikuks energiaallikaks, omastab meie keha just selle osa toidust, mis on vajalik ning loobub leebel moel sellest, mida me ei vaja.

Söögipalve ehk positiivsete mõtete ja tunnete edastamine söögile ja veele ning tänulikkus ei ole antud kontekstis seotud ühegi usundi järgimisega, vaid inimese võimekuse ja võimalusega mõjutada oma elu kvaliteeti.

Share Button