Individuaalne nõustamine

Peegelsile meri helesinise taeva all. Paat ei anna isegi märku, et oled hetkel merel – nii tuulevaikne ja selge on see hetk, milles sa viibid. Kes oleks võinud uskuda, et kõigest loetud minutid hiljem oled sa keset ähvardavat tormi looduse meelevallas ning annad endast kõik, et jõuda lainetes viskleva paadiga suurema laiu taha tuulevaiksemasse soppi tormi rahunemist ootama!? Ei, see pole katkend romaanist, vaid meie kõigi eludest. Iga inimene on kogenud, kuidas elu hetkega kaardid ringi mängib ning ta näiliselt soodsast seisust näiliselt ebasoodsasse olukorda paisatakse. Sellises olukorras tundub inimesele, et valikuid väljapääsuks polegi või on vaid üks väga halb valik, millele ei taha isegi sügavamalt otsa vaadata. Nii tõmbub ta endasse, püüab toime tulla tormiga enda sees, muutudes halvimal juhul passiivseks elust osavõtmatuks indiviidiks, kes sulgeb end uutele võimalustele, millele elutorm talle tegelikult ust püüdis avada. “Räägi, mis sa räägid, Kaire. Sa pole järelikult olnud olukorras, kus valikuid pole,” on mulle öeldud. Ja sel inimesel oli õigus. Tõepoolest, ma ei ole olnud olukorras, kus pole olnud valikuid, sest selline olukord pole võimalik. Küll aga olen olnud olukorras, kus kogesin võimaluste puudumise tunnet, kuniks taipasin, et mul on valik – kas leida sellest näiliselt halvast valikutevabast olukorrast mõte, miks ma siin olen ja hakata otsima väljapääsuteid, või jääda ohvrirolli kuni elupäevade lõpuni. Ma valisin võimaluse seista oma hirmudega silmitsi, seista iseendaga silmitsi ning võtsin vastutuse kõige oma elus toimuva osas enda peale, ja avastasin piiramatult hulgal võimalusi ja valikuid – üks parem kui teine!

Nende valikute hulgas, mis sulle antud on ja mida sa ise suuteline looma oled, on muuseas alati ka selliseid, mille kasuks otsustades lood endale kordades harmoonilisemat reaalsust kui sa seni kogenud oled. Meil kõigil on võimalik mistahes aspekti oma elus alati paremuse poole muuta. Ja see on imeline võimalus!

Toetan sind individuaalsel seansil parimal võimalikul moel kasutades kõiki oma meeli. Aitan sul leida vastuseid ja näha võimalusi ikka parema reaalsuse loomiseks.  Edastan sulle sõnumeid vaimumaailmast, kui neid on sul vaja saada. Õpetan sulle, kuidas muuta oma vaatenurki, et su elu muutuks soovitud suunas ja kuidas toime tulla emotsioonidega. Õpetan sulle, kuidas ennast tervendada, et oskaksid ennast ka ise aidata.

Aja individuaalseks nõustamiseks saad kokku leppida kirjutades mulle e-mailile: kaire@inimesele.ee

Oled armastusega oodatud

Kaire Elhuveig

Maagilise Reiki Meister

Share Button